Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ukradli kabel telekomunikacyjny. Mieszkańcy nie mogli dzwonić

Po włamaniu się do studzienek w Szczebrzeszynie i przecięciu obudowy, łupem złodziejaszków padło 620 m kabla telekomunikacyjnego z miedzianymi żyłami.
Do kradzieży doszło we wtorek w nocy w okolicach ulic Osiedlowej i Zamojskiej. Mieszkańcy miasteczka nie mieli przez kilka godzin łączności telefonicznej, ani dostępu do Internetu. Telekomunikacja Polska oszacowała straty na 20 tys. złotych. Policja szuka sprawców i sprawdza okoliczne punkty skupu złomu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama