Ukradli kabel telekomunikacyjny. Mieszkańcy nie mogli dzwonić
Po włamaniu się do studzienek w Szczebrzeszynie i przecięciu obudowy, łupem złodziejaszków padło 620 m kabla telekomunikacyjnego z miedzianymi żyłami.
- (lew)
- 09.12.2009 09:59
Do kradzieży doszło we wtorek w nocy w okolicach ulic Osiedlowej i Zamojskiej. Mieszkańcy miasteczka nie mieli przez kilka godzin łączności telefonicznej, ani dostępu do Internetu.
Telekomunikacja Polska oszacowała straty na 20 tys. złotych. Policja szuka sprawców i sprawdza okoliczne punkty skupu złomu.
Data dodania:
09.12.2009 09:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze