Zamojskie: Pobili i skopali nastolatka. Bo miał fajny telefon
Było ich czterech. Zagrodzili drogę 17-latkowi z gminy Mircze, który uczy się w jednej z zamojskich szkół, a następnie spuścili mu porządne lanie.
- (lew)
- 10.12.2009 10:36
Bili go po całym ciele, a gdy upadł nie szczędzili kopniaków. – Na koniec zabrali swojej ofierze telefon komórkowy – informuje Piotra Kapluk z zamojskiej policji.
Do rozboju doszło przy ul. Peowiaków w Zamościu. Poszkodowany trafił na obserwację do szpitala, policja szuka sprawców.
W ręce mundurowych wpadło za to trzech mieszkańców gminy Sułów w wieku 23–26 lat, którzy przy ul. Partyzantów w Szczebrzeszynie pobili 26-latka z pobliskiej wioski i zabrali mu komórkę wartą 500 złotych.
Za rozbój grozi im teraz od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
10.12.2009 10:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze