Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku w Kolonii Guzówce

Na trzy miesiące trafi do aresztu 19-letni mieszkaniec gminy Wysokie. W ostatnią niedzielę Marcin M. po pijaku spowodował wypadek drogowy, w którym zginęły dwie osoby.
– Wniosek o zastosowanie najsurowszego środka zapobiegawczego uzasadnialiśmy grożącą surową karą i obawą utrudniania postępowania – informuje Zbigniew Reszczyński, szef Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju. Decyzją sądu Marcin M. trafi na trzy miesiące do specjalistycznego aresztu śledczego z możliwością udzielania całodobowej opieki lekarskiej. Do tragedii doszło w niedzielę w miejscowości Kolonia Guzówka w gminie Turobin. Renaultem laguną podróżowały cztery osoby. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożny betonowy przepust. W wyniku wypadku śmierć ponieśli 17-letnia mieszkanka Lublina oraz 18-latek z gminy Turobin. Do szpitala odwieziono z poważnymi obrażeniami 20-latka z gminy Turobin. Więcej szczęścia miał Marcin M. Alkomat wykazał jednak w jego organizmie blisko promil alkoholu. Policja ustaliła, że to właśnie on kierował samochodem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama