Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelska dziennikarka skazana za spowodowanie wypadku po pijanemu

Lubelska dziennikarka radiowa jest winną spowodowania wypadku pod wpływem alkoholu. Tak uznał zamojski sąd. 37-letnia kobieta ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na rok, ma też zapłacić grzywnę.
To nie wszystko. Sąd uznał, że musi także zapłacić 500 zł na rzecz ofiar poszkodowanych w wypadkach. Dlaczego? Bo dziennikarka jechała na dwóch gazach. Do wypadku doszło w lipcu br. Dziennikarka wracała z wystawy organizowanej przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Sitnie. Padał deszcz, było ślisko. Kobieta straciła panowanie nad kierownicą w służbowym aucie i podczas wyprzedzania uderzyła w skodę. Samochody znalazły się w rowie. Ucierpiała… dziennikarka. Z ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala. Badanie alkomatem wykazało u niej promil alkoholu. I musiała się z tego tłumaczyć. Wyrok, który zapadł 8 grudnia przed zamojskim Sądem Rejonowym nie jest prawomocny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama