Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W lesie pod Biłgorajem znaleziono zwłoki mężczyzny

Na razie nie wiadomo kim był ten człowiek, ani z jakiego powodu zmarł. Sprawę wyjaśnia biłgorajska policja. Dzisiaj w lesie nieopodal Woli Małej znaleziono zwłoki mężczyzny.
– W tym momencie nie jesteśmy w stanie nic powiedzieć o denacie, ani podać przyczyn jego śmierci – mówi Milena Wardach z biłgorajskiej policji. – Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia. Być może więcej na ten temat będzie wiadomo jutro rano.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama