W lesie pod Biłgorajem znaleziono zwłoki mężczyzny
Na razie nie wiadomo kim był ten człowiek, ani z jakiego powodu zmarł. Sprawę wyjaśnia biłgorajska policja. Dzisiaj w lesie nieopodal Woli Małej znaleziono zwłoki mężczyzny.
- (ak)
- 14.12.2009 15:10
– W tym momencie nie jesteśmy w stanie nic powiedzieć o denacie, ani podać przyczyn jego śmierci – mówi Milena Wardach z biłgorajskiej policji. – Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia.
Być może więcej na ten temat będzie wiadomo jutro rano.
Data dodania:
14.12.2009 15:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze