Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Rozbój im nie wyszedł, ale i tak posiedzą

Dwaj tomaszowianie 22-letni Tomasz M. i 29-letni Wojciech W. spędzą najbliższe trzy miesiące za kratkami. Taką decyzję podjął w niedzielę sąd w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyźni trafili do aresztu za usiłowanie rozboju.
Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę przy ul. Traugutta w Tomaszowie. Napastnicy zaatakowali tam dwóch mieszkańców gminy Tomaszów. Przewrócili ich na ziemię i skopali. Żądali wydania papierosów, zegarków i innych wartościowych przedmiotów. Niewiele wskórali, bo ich ofiary zdołały się skutecznie obronić. – Napadnięci uciekli, a sprawcy chwilę później zostali zatrzymani – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik tomaszowskiej policji. Tomasz M. i Wojciech W. stanęli w niedzielę przed sądem, który zdecydował o zastosowaniu wobec nich aresztu tymczasowego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama