Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strzelali i bronili, żeby zdobyć puchar przewodniczącego

Turniej w halowej \"mini” piłce nożnej o puchar przewodniczącego rady gminy Zamość został rozstrzygnięty. Uczestniczyły w nim drużyny z siedmiu zamojskich szkół. Rywalizacja była zacięta.
Najlepiej wypadli piłkarze z Zespołu Szkół w Płoskiem i to oni zdobyli najważniejsze trofeum. Drugie miejsce zajęła drużyna z ZS w Wysokiem, a trzecie – ZS w Sitańcu. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Filip Stankiewicz, najwięcej bramek strzelił Tomasz Welcz, a najskuteczniej bronił Dawid Bondyra. Podczas zawodów pojawił się święty Mikołaj, który obdarował młodych piłkarzy prezentami i upominkami. Było też mnóstwo pucharów i dyplomów oraz nagrody dla szkół. Turniej odbył się w ZS w Sitańcu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama