Reklama
Przez tydzień mieszkał w hotelu, ale za to nie zapłacił
Pewien mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego chciał spędzić kilka dni w Zamościu. A że nie miał u kogo nocować, to wybrał się do hotelu przy Rynku Wielkim. Zameldował się tam w poniedziałek 7 grudnia, a wymeldował we wtorek. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdy \"turysta” zapłacił za pobyt.
- (ak)
- 16.12.2009 13:45
Tak się jednak nie stało. Bo gdy przyszło do uregulowania rachunku, 28-latek stwierdził, że nie ma pieniędzy.
Obiecał wyskoczyć tylko na chwilę do bankomatu. Poszedł po gotówkę, ale już z nią nie wrócił.
Właściciel hotelu oszacował swoje straty na 1200 zł i powiadomił o wszystkim policję.
Data dodania:
16.12.2009 13:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze