Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przez tydzień mieszkał w hotelu, ale za to nie zapłacił

Pewien mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego chciał spędzić kilka dni w Zamościu. A że nie miał u kogo nocować, to wybrał się do hotelu przy Rynku Wielkim. Zameldował się tam w poniedziałek 7 grudnia, a wymeldował we wtorek. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdy \"turysta” zapłacił za pobyt.
Tak się jednak nie stało. Bo gdy przyszło do uregulowania rachunku, 28-latek stwierdził, że nie ma pieniędzy. Obiecał wyskoczyć tylko na chwilę do bankomatu. Poszedł po gotówkę, ale już z nią nie wrócił. Właściciel hotelu oszacował swoje straty na 1200 zł i powiadomił o wszystkim policję.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama