Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

17-latek kradł słodycze, wpadł z narkotykami

Dzisiejszą noc 17-letni mieszkaniec Grabowca spędził w policyjnym areszcie. Trafił tutaj prosto ze sklepu spożywczego, w którym ukradł 4 czekoladki. Policjanci znaleźli przy nim nie tylko słodycze, ale i marihuanę. Ma do zapłacenia grzywnę, a w perspektywie również 3-lata odsiadki.
Nastolatka skusiły 4 czekolady warte zaledwie 14 złotych. Na kradzieży przyłapała go w środę obsługa sklepu przy ul. Wojska Polskiego w Zamościu. Wezwano policję. Za tę kradzież chłopak miał zapłacić 100-złotowy mandat. I pewnie na tym by się skończyło, gdyby nie podejrzane zachowanie złodziejaszka. Mundurowi postanowili go przeszukać. – W czasie przeglądania zawartości plecaka młodzieńca, policjanci znaleźli cztery woreczki z suszem roślinnym. W sumie nastolatek posiadał przy sobie 2,54 grama narkotycznego ziela – informuje Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji. Narkotyki zabezpieczono, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama