Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jacek Stepuch – dzielnicowy na medal

Młodszy apirant Jacek Stepuch to najpopularniejszy dzielnicowy w powiecie tomaszowskim. Pod jego władaniem jest rewir w Tarnawatce.
Takie są wyniki plebiscytu zorganizowanego przez tomaszowską Komendę Powiatową Policji. Kolejne miejsca za dzielnicowym Stepuchem zajęli jego koledzy po fachu sierżant Wojciech Myszczyński (rewir Tomaszów Lubelski) i mł. ASP. Jan Bartosiewicz (rewir Tyszowce). Po co ten konkurs? – Jego celem było przybliżenie społeczności powiatu sylwetek dzielnicowych oraz kreowanie pozytywnego wizerunku policji, a także wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu – tłumaczy Ireneusz Stromidło, rzecznik policji w Tomaszowie Lubelskim. Sylwetki dzielnicowych były prezentowane na stronie internetowej starostwa i na niej właśnie obywatele głosowali na swoich mundurowych. Wyniki są już znane, ale oficjalne, uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w styczniu na spotkaniu podsumowującym roczną pracę Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama