Pożar w Tarnogrodzie. Ewakuowano 20 osób
W akcji gaśniczej budynku przy ul. Rynek w miejscowości Tarnogród (powiat Biłgoraj) brały udział 3 jednostki straży pożarnej.
- mok
- 19.12.2009 21:09
W budynku mieszka 7 rodzin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień pojawił się w pomieszczeniach piwnicznych. Podczas akcji ratowniczej ewakuowano 20 osób.
Akcja funkcjonariuszy Straży Pożarnej zapobiegła rozprzestrzenianiu się ognia do mieszkań. Nikt nie odniósł obrażeń.
Policjanci ustalają okoliczności pożaru. Dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie zapewnia, że mieszkańcy bloku dziś wieczorem będą mogli wrócić do swych mieszkań.
Data dodania:
19.12.2009 21:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze