Jasne, świąteczne podwórka. A w zamian sprzęt AGD
PGE Zamojska korporacja Energetyczna jak co roku ogłosiła swój bożonarodzeniowy konkurs. Nagrody czekają na tych, którzy najpiękniej ozdobią światełkami swoje domy i obejścia.
- (ak)
- 18.12.2009 21:44
Prawo startu w konkursie mają mieszkańcy powiatów zamojskiego, tomaszowskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego, krasnostawskiego, chełmskiego, włodawskiego, przemyskiego, jarosławskiego i przeworskiego (z wyłączeniem laureatów poprzednich edycji).
Ich zadaniem jest lampki rozwiesić, podłączyć do sieci i gotowe dzieło sfotografować. Fotkę należy natomiast najpóźniej do 30 grudnia przesłać na adres organizatorów (ul. Koźmiana 1; 22-400 Zamość) bądź mailem na adres: tmadej@zke.com.pl.
Należy pamiętać o dopisku \"Świąteczne światła 2009”. Autorzy najpiękniejszych iluminacji dostaną w nagrodę sprzęt AGD.
Data dodania:
18.12.2009 21:44
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze