Krzak: Dom poszedł z dymem, ludzie ocaleli
Żadnych obrażeń nie odnieśli w pożarze mieszkańcy jednego z domów w miejscowości Krzak (gm. Nielisz). Jednak budynek spalił się niemal doszczętnie.
- (ak)
- 20.12.2009 10:27
Ogień pojawił się ok. godz. 1.27 w sobotę nad ranem. Domownicy zdołali się na czas ewakuować. Strażacy ugasili pożar, ale straty i tak są duże. Sięgnęły 50 tys. zł.
Wstępnie ustalono, że przyczyną pojawienia się ognia było zaprószenie go przez kogoś z dorosłych.
Data dodania:
20.12.2009 10:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze