Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krzak: Dom poszedł z dymem, ludzie ocaleli

Żadnych obrażeń nie odnieśli w pożarze mieszkańcy jednego z domów w miejscowości Krzak (gm. Nielisz). Jednak budynek spalił się niemal doszczętnie.
Ogień pojawił się ok. godz. 1.27 w sobotę nad ranem. Domownicy zdołali się na czas ewakuować. Strażacy ugasili pożar, ale straty i tak są duże. Sięgnęły 50 tys. zł. Wstępnie ustalono, że przyczyną pojawienia się ognia było zaprószenie go przez kogoś z dorosłych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama