Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Narciarze jeżdżą już na stoku w Jacni

Tłumów nie ma, więc wcale nie trzeba czekać w kolejce do wyciągu. Warto tę sytuację wykorzystać. Stok narciarski w Jacni ruszył wczoraj. Dzisiaj też czeka na narciarzy.
Dzisiaj rano wyciąg został otwarty o godz. 10 i pierwsi narciarze już śmigają po stoku. Na razie tłumów nie ma, ale z każdą minuta przybywa miłośników białego szaleństwa. – Pracujemy od rana do godz. 20 – zachęca Radosław Zieliński, pracownik wyciągu w Jacni na Zamojszczyźnie. Na narciarzy czeka nie tylko ośnieżony naturalnie i dośnieżany z armatek oraz wyratrakowany stok, ale również wypożyczalnia sprzętu i karczma, w której po wysiłku można się posilić i zagrzać. Inauguracja tegorocznego sezonu narciarskiego w Jacni odbyła się wczoraj. I już pierwszego dnia ściągnęła na wyciąg pierwszych narciarzy snowboardzistów. Warunki sprzyjają i można tu jeździć żz do późnego wieczora, bo trasy są oświetlone. Stok będzie otwarty również w święta. Poza tym można też zaplanować sobie spędzenie tutaj sylwestra i powitanie Nowego Roku.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama