Dziś wigilia dla mieszkańców Zamościa. Nikt nie odejdzie od stołu głodny
Każdy będzie mógł skosztować wigilijnych potraw, pokolędować i przełamać się opłatkiem. Dzisiaj o godz. 16 do wspólnego stołu mieszkańców Hetmańskiego Grodu zapraszają restauratorzy, piekarze i cukiernicy.
- (lew)
- 20.12.2009 10:49
To będzie już czwarta taka wigilia w mieście. Młodzież ma śpiewać kolędy, pojawią się też harcerze ze Światłem Betlejemskim. Po wspólnej modlitwie opłatkiem będzie można podzielić się m.in. z biskupem Wacławem Depo.
Wśród tradycyjnych potraw na stołach znajdzie się m.in. czerwony barszczyk z pasztecikami, pierogi z kapustą i grzybami oraz kapusta z grochem, a także świąteczne ciasto.
Data dodania:
20.12.2009 10:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze