Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dziś wigilia dla mieszkańców Zamościa. Nikt nie odejdzie od stołu głodny

Każdy będzie mógł skosztować wigilijnych potraw, pokolędować i przełamać się opłatkiem. Dzisiaj o godz. 16 do wspólnego stołu mieszkańców Hetmańskiego Grodu zapraszają restauratorzy, piekarze i cukiernicy.
To będzie już czwarta taka wigilia w mieście. Młodzież ma śpiewać kolędy, pojawią się też harcerze ze Światłem Betlejemskim. Po wspólnej modlitwie opłatkiem będzie można podzielić się m.in. z biskupem Wacławem Depo. Wśród tradycyjnych potraw na stołach znajdzie się m.in. czerwony barszczyk z pasztecikami, pierogi z kapustą i grzybami oraz kapusta z grochem, a także świąteczne ciasto.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama