Reklama
Pożar w klasztorze w Radecznicy
Trwa dogaszanie pożaru w mieszkalnej części klasztoru w Radecznicy. Ogień pojawił się na poddaszu, gdzie mieszkają zakonnicy.
- (ak)
- 20.12.2009 10:34
Jak informuje dyżurny Straży Pożarnej w Zamościu, nikomu z mieszkańców klasztoru w Radecznicy nic się nie stało.
Płomienie pojawiły się na poddaszu, tuż przy przewodzie kominowym. Stamtąd ogień przeniósł się na drewniana konstrukcję dachu.
Straż pożarna dotarła na miejsce bardzo szybko i błyskawicznie poradziła sobie z płomieniami. Trzeba tez było solidnie przewietrzyć bardzo mocno zadymione pomieszczenia.
Ani przyczyna pożaru, ani straty nie zostały jeszcze ustalone.
Data dodania:
20.12.2009 10:34
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze