Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pożar w klasztorze w Radecznicy

Trwa dogaszanie pożaru w mieszkalnej części klasztoru w Radecznicy. Ogień pojawił się na poddaszu, gdzie mieszkają zakonnicy.
Jak informuje dyżurny Straży Pożarnej w Zamościu, nikomu z mieszkańców klasztoru w Radecznicy nic się nie stało. Płomienie pojawiły się na poddaszu, tuż przy przewodzie kominowym. Stamtąd ogień przeniósł się na drewniana konstrukcję dachu. Straż pożarna dotarła na miejsce bardzo szybko i błyskawicznie poradziła sobie z płomieniami. Trzeba tez było solidnie przewietrzyć bardzo mocno zadymione pomieszczenia. Ani przyczyna pożaru, ani straty nie zostały jeszcze ustalone.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama