Mojsławice: W-844, zderzenie mazdy i forda. 6 osób zostało rannych
Ok. godz. 15. 40 w miejscowości Mojsławice gm. Uchanie doszło do zderzenia mazdy i forda escorta.
- mok
- 20.12.2009 16:10
Ze wstępnych informacji wynika, że 6 osób zostało przewiezionych do szpitala. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie informuje, że prawdopodobnie poszkodowani w wypadku pozostaną na obserwacji.
Ruch pojazdów odbywa się wahadłowo, kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na trasie. Szczegóły dotyczące wypadku wkrótce.
Data dodania:
20.12.2009 16:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze