Po wypadku w Mojsławicach. Ranni trafili do szpitala
Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu było przyczyną niedzielnego wypadku w Mojsławicach pod Uchaniami.
- (lew)
- 21.12.2009 11:37
W niedzielę na drodze wojewódzkiej W-844 kierująca mazdą 40-latka z gminy Horodło przeholowała z prędkością i na zakręcie zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzyła się czołowo z fordem eskortem, którym podróżował 34-letni hrubieszowianin.
Do szpitala odwieziono z ogólnymi obrażeniami 40-latkę oraz jej 40-letniego męża i dzieci w wieku 6 i 9 lat. Trafił tam również kierowca eskorta i jego 27-letnia żona w trzecim miesiącu ciąży.
– Kierująca mazdą na własne żądanie wraz z rodziną wypisała się ze szpitala – informuje Jarosław Karkuszewski z hrubieszowskiej policji.
Za spowodowanie wypadku drogowego grozi jej teraz do 3 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
21.12.2009 11:37
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze