Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Po wypadku w Mojsławicach. Ranni trafili do szpitala

Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu było przyczyną niedzielnego wypadku w Mojsławicach pod Uchaniami.
W niedzielę na drodze wojewódzkiej W-844 kierująca mazdą 40-latka z gminy Horodło przeholowała z prędkością i na zakręcie zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzyła się czołowo z fordem eskortem, którym podróżował 34-letni hrubieszowianin. Do szpitala odwieziono z ogólnymi obrażeniami 40-latkę oraz jej 40-letniego męża i dzieci w wieku 6 i 9 lat. Trafił tam również kierowca eskorta i jego 27-letnia żona w trzecim miesiącu ciąży. – Kierująca mazdą na własne żądanie wraz z rodziną wypisała się ze szpitala – informuje Jarosław Karkuszewski z hrubieszowskiej policji. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi jej teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama