Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Dziś wigilia dla ubogich w magistracie

Po roku przerwy w Hrubieszowie ponownie odbędzie się otwarte spotkanie wigilijne dla mieszkańców. Burmistrz Zbigniew Dolecki zaprasza na dzisiaj osoby samotne i ubogie.
W Urzędzie Miasta będą one mogły podzielić się opłatkiem, posłuchać kolęd i zjeść wieczerzę wigilijną. Wśród dań przygotowanych na tę okazje znajdą się m.in. śledzie, pierogi z kapustą, kluski i bigos. Wigilia rozpocznie się o godz. 12 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta przy ul. majora Henryka Dobrzańskiego \"Hubala” 1.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama