Hrubieszów: Dziś wigilia dla ubogich w magistracie
Po roku przerwy w Hrubieszowie ponownie odbędzie się otwarte spotkanie wigilijne dla mieszkańców. Burmistrz Zbigniew Dolecki zaprasza na dzisiaj osoby samotne i ubogie.
- (lew)
- 22.12.2009 12:33
W Urzędzie Miasta będą one mogły podzielić się opłatkiem, posłuchać kolęd i zjeść wieczerzę wigilijną. Wśród dań przygotowanych na tę okazje znajdą się m.in. śledzie, pierogi z kapustą, kluski i bigos.
Wigilia rozpocznie się o godz. 12 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta przy ul. majora Henryka Dobrzańskiego \"Hubala” 1.
Data dodania:
22.12.2009 12:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze