Wigilijne dyżury w zamojskim magistracie
Wiekszość zamojskich urzedników będzie mieć wolne w wigilię. Ale pewne sprawy uda się w urzędzie załatwić.
- (bn)
- 22.12.2009 09:19
Zamojski magistrat będzie w Wigilię Bożego Narodzenia świętował cały dzień. Dyżur ma pełnić tylko Biuro Obsługi Interesanta, Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego oraz Urząd Stanu Cywilnego (godz. 7.30-13). Czynne będą także kasy Wydziału Finansowego (do 12.30). 26 grudnia czynny będzie tylko USC (godz. 9-11).
Data dodania:
22.12.2009 09:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze