Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wigilijne dyżury w zamojskim magistracie

Wiekszość zamojskich urzedników będzie mieć wolne w wigilię. Ale pewne sprawy uda się w urzędzie załatwić.
Zamojski magistrat będzie w Wigilię Bożego Narodzenia świętował cały dzień. Dyżur ma pełnić tylko Biuro Obsługi Interesanta, Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego oraz Urząd Stanu Cywilnego (godz. 7.30-13). Czynne będą także kasy Wydziału Finansowego (do 12.30). 26 grudnia czynny będzie tylko USC (godz. 9-11).

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama