Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

30 tysięcy nagrody za wskazanie bandytów

Do 30 tys. zł wzrosła nagroda dla osoby, która pomoże schwytać sprawców rozboju na właścicielu kantoru wymiany walut. Koledzy poszkodowanego przygotowali wczoraj kolejne 5 tys. złotych.
Do napadu doszło 4 grudnia wieczorem przy ul. Polnej w Hrubieszowie. Gdy 52-latek wysiadł z samochodu, zaatakowało go dwóch zamaskowanych napastników. Siłą wciągnęli go do furgonetki, zarzucili na głowę kurtkę, skrępowali ręce taśmą, a następnie zażądali wydania pieniędzy. Poszkodowany – w obawie o własne życie – wydał im posiadaną przy sobie gotówkę i dokumenty. Bandyci wywieźli go za miasto i wyrzucili z samochodu. Zagrozili, że jeżeli powiadomi policję, to wrócą i go zabiją. Wiadomo, że poruszali się białą furgonetką na czarnych tablicach, ale do tej pory stróże prawa nie wpadli na ich trop. Ani policja, ani napadnięty nie chcą ujawnić zrabowanej sumy, ale wiadomo, że chodzi o wielką kwotę. Koledzy poszkodowanego, którzy także prowadzą kantory, przygotowali 15 tys. zł nagrody, a wczoraj dorzucili kolejne 5 tys. zł. Tym samym suma nagrody wzrosła do 30 tys. złotych, bo 10 tys. zł przeznaczył wcześniej poszkodowany hrubieszowianin.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama