Zgarnęli z półek szampony za 360 zł
Weszli do sklepu, zgarnęli z półek spore ilości szamponów i uciekli. Policja szuka złodziei, którzy grasowali w sklepie na Nowym Mieście.
- (ak)
- 24.12.2009 09:16
Sprawcy nawet specjalnie się nie ukrywali. Zdjęli z półek łupy i skierowali się do wyjścia. Zostali zauważeni przez pracowników. Próbowano ich powstrzymać.
- Mężczyźni zaczęli się szarpać z jedną z ekspedientek, pchnęli ją na podłogę i uciekli. Nie udało się ich jeszcze zatrzymać - mówi Joanna Kopeć z zamojskiej policji.
Do kradzieży doszło w środę ok. godz. 15.
Data dodania:
24.12.2009 09:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze