Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zgarnęli z półek szampony za 360 zł

Weszli do sklepu, zgarnęli z półek spore ilości szamponów i uciekli. Policja szuka złodziei, którzy grasowali w sklepie na Nowym Mieście.
Sprawcy nawet specjalnie się nie ukrywali. Zdjęli z półek łupy i skierowali się do wyjścia. Zostali zauważeni przez pracowników. Próbowano ich powstrzymać. - Mężczyźni zaczęli się szarpać z jedną z ekspedientek, pchnęli ją na podłogę i uciekli. Nie udało się ich jeszcze zatrzymać - mówi Joanna Kopeć z zamojskiej policji. Do kradzieży doszło w środę ok. godz. 15.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama