Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Okradli jednorękich bandytów

Ponad 490 zł zniknęło z automatów do gier zręcznościowych w Zajeździe przy ul. Lubelskiej w Zamościu. Złodzieje okradli je wczorajszej nocy.
- Złodzieje dostali się do wnętrza lokalu wyłamując dwa zamki w drzwiach wejściowych - mówi Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji. - Później włamali się automatów. Zabrali z nich w sumie 492 złote w gotówce. Poszkodowanym jest 43-latek z Zamościa. Policja szuka złodziei.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama