Okradli jednorękich bandytów
Ponad 490 zł zniknęło z automatów do gier zręcznościowych w Zajeździe przy ul. Lubelskiej w Zamościu. Złodzieje okradli je wczorajszej nocy.
- (ak)
- 24.12.2009 09:12
- Złodzieje dostali się do wnętrza lokalu wyłamując dwa zamki w drzwiach wejściowych - mówi Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji. - Później włamali się automatów.
Zabrali z nich w sumie 492 złote w gotówce. Poszkodowanym jest 43-latek z Zamościa. Policja szuka złodziei.
Data dodania:
24.12.2009 09:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze