To był ich pierwszy krok na ringu
Aż 52 zawodników z 7 klubów Lubelszczyzny wzięło udział w turnieju Pierwszy Krok Bokserski, który przeprowadzono w zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
- (lew)
- 23.12.2009 10:11
Gospodarzy, czyli Autonomiczną Sekcję Bokserską Hetman Zamość, reprezentowało 16 pięściarzy. Najlepiej wypadli Jakub Rogalski, Carlo Michalski, Piotr Myszkowski i Kamil Ciuraszkiewicz.
–Zawody stały na zróżnicowanym poziomie – uważa Waldemar Porządny, prezes ASB Hetman Zamość.
Przed zawodami najlepsi zawodnicy, trenerzy i działacze zamojskiego klubu otrzymali nagrody. Wśród uhonorowanych znaleźli się m.in. Jan Harczuk, Jolanta Świrgoń, Marek Splewiński i Maciej Sochan.
Data dodania:
23.12.2009 10:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze