Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

To był ich pierwszy krok na ringu

Aż 52 zawodników z 7 klubów Lubelszczyzny wzięło udział w turnieju Pierwszy Krok Bokserski, który przeprowadzono w zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
Gospodarzy, czyli Autonomiczną Sekcję Bokserską Hetman Zamość, reprezentowało 16 pięściarzy. Najlepiej wypadli Jakub Rogalski, Carlo Michalski, Piotr Myszkowski i Kamil Ciuraszkiewicz. –Zawody stały na zróżnicowanym poziomie – uważa Waldemar Porządny, prezes ASB Hetman Zamość. Przed zawodami najlepsi zawodnicy, trenerzy i działacze zamojskiego klubu otrzymali nagrody. Wśród uhonorowanych znaleźli się m.in. Jan Harczuk, Jolanta Świrgoń, Marek Splewiński i Maciej Sochan.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama