Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ekipa ze Świdnika była najlepsza pod siatką

Sześć drużyn z Zamoscia, Chełma i Świdnika wzięło udział w XI Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn, który przeprowadzono w zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
Najlepiej pod siatką spisywała się ekipa TKKF Świt Świdnik (na zdjęciu). Drugie miejsce zajęli w hali przy ul. Królowej Jadwigi zamościanie z Moto-Partner Opony, a na trzecim zawody ukończyła drużyna Inter Cars Zamość. Za najwszechstronniejszego zawodnika turnieju uznano Adama Krupczaka, najlepszym atakującym był Łukasz Raczek, a rozgrywającym Artur Pawłowski. Organizatorem turnieju było Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama