Ekipa ze Świdnika była najlepsza pod siatką
Sześć drużyn z Zamoscia, Chełma i Świdnika wzięło udział w XI Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn, który przeprowadzono w zamojskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.
- (lew)
- 23.12.2009 10:01
Najlepiej pod siatką spisywała się ekipa TKKF Świt Świdnik (na zdjęciu). Drugie miejsce zajęli w hali przy ul. Królowej Jadwigi zamościanie z Moto-Partner Opony, a na trzecim zawody ukończyła drużyna Inter Cars Zamość.
Za najwszechstronniejszego zawodnika turnieju uznano Adama Krupczaka, najlepszym atakującym był Łukasz Raczek, a rozgrywającym Artur Pawłowski.
Organizatorem turnieju było Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.
Data dodania:
23.12.2009 10:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze