We wtorek decyzja o przyszłorocznym budżecie Zamościa
To będzie najważniejsza sesja dla mieszkańców Zamościa. Miejscowi radni miejscy będą debatować nad miejskim budżetem a potem go prawdopodobnie uchwalą. Na pewno nie obędzie się bez gorącej dyskusji.
- (bn)
- 22.12.2009 14:21
– Posiedzenie komisji budżetowej odbyło się w piątek – mówił nam jeszcze przed świętami Karol Garbula, rzecznik prezydenta Zamościa. – Projekt budżetu został wstępnie zaakceptowany.
Jednak nie tylko uchwalanie miejskiego budżetu będzie absorbować rajców. Radni uchwalą też m.in. Miejski Program Przeciwdziałania Narkomanii oraz Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2010 r.
Ustalą też ceny za bilety w autobusach MZK (ostatnio pojawił się pomysł wprowadzenia 50 proc. ulg dla zamojskich uczniów) oraz zatwierdzą rozkład godzin pracy aptek w przyszłym roku.
Sesja odbędzie się we wtorek w zamojskim Ratuszu. Początek godz. 13.
Data dodania:
22.12.2009 14:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze