Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nabrożu: Pijany pieszy wpadł pod samochód

Miał 2,6 promila alkoholu i mnóstwo szczęścia. Kompletnie pijany 20-latek wszedł wprost pod rozpędzony samochód. Na szczęście, przeżył. Do wypadku doszło w sobotę w nocy w Nabrożu w powiecie tomaszowskim.
Około godz. 2 w nocy przejeżdżający przez Nabroż 18-latek zauważył tuż przed swoim volkswagenem człowieka. Gwałtownie zahamował, ale i tak doszło do potrącenia pieszego. 20-latek, który wtargnął pod auto był pijany. Badanie wykazało u niego 2,6 promila alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Doznał ogólnych potłuczeń. Kierowca volkswagena był trzeźwy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama