Nabrożu: Pijany pieszy wpadł pod samochód
Miał 2,6 promila alkoholu i mnóstwo szczęścia. Kompletnie pijany 20-latek wszedł wprost pod rozpędzony samochód. Na szczęście, przeżył. Do wypadku doszło w sobotę w nocy w Nabrożu w powiecie tomaszowskim.
- (ak)
- 27.12.2009 12:06
Około godz. 2 w nocy przejeżdżający przez Nabroż 18-latek zauważył tuż przed swoim volkswagenem człowieka. Gwałtownie zahamował, ale i tak doszło do potrącenia pieszego.
20-latek, który wtargnął pod auto był pijany. Badanie wykazało u niego 2,6 promila alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Doznał ogólnych potłuczeń.
Kierowca volkswagena był trzeźwy.
Data dodania:
27.12.2009 12:06
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze