20-latek zamarzł wracając do domu
W drugi dzień świąt wybrał się na zabawę taneczną, ale nie wrócił z niej do domu. Zamarznięte zwłoki 20-latka odnaleziono dzisiaj w nocy na polu w miejscowości Dębina w gminie Ulhówek.
- (ak)
- 27.12.2009 10:06
Wszystko wskazuje na to, że młody mężczyzna zmarł w skutek wychłodzenia organizmu. Ma to jeszcze ostatecznie potwierdzić zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok.
Ciało 20-letniego mieszkańca Hubinka odnaleziono nocy z soboty na niedzielę na polu. Dzień wcześniej mężczyzna wybrał się na zabawę taneczną. Wyszedł z niej cały i zdrowy. Zamarzł w drodze powrotnej do domu.
Data dodania:
27.12.2009 10:06
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze