Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

20-latek zamarzł wracając do domu

W drugi dzień świąt wybrał się na zabawę taneczną, ale nie wrócił z niej do domu. Zamarznięte zwłoki 20-latka odnaleziono dzisiaj w nocy na polu w miejscowości Dębina w gminie Ulhówek.
Wszystko wskazuje na to, że młody mężczyzna zmarł w skutek wychłodzenia organizmu. Ma to jeszcze ostatecznie potwierdzić zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok. Ciało 20-letniego mieszkańca Hubinka odnaleziono nocy z soboty na niedzielę na polu. Dzień wcześniej mężczyzna wybrał się na zabawę taneczną. Wyszedł z niej cały i zdrowy. Zamarzł w drodze powrotnej do domu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama