Reklama
Strażacy z Zamościa mieli spokojne święta
To było spokojne i prawie zupełnie bezpieczne Boże Narodzenie – poinformował nas dziś Andrzej Szozda, rzecznik Straży Pożarnej w Zamościu.
- (ak)
- 28.12.2009 13:55
W ciągu całych świąt, od 24 do 27 grudnia strażacy z Zamościa odnotowali w swoich statystykach tylko 14 zdarzeń. Jeździli do jednego pożaru, gdy przy ul. Wąskiej palił się budynek gospodarczy.
– Był też jeden alarm fałszywy w dobrej wierze oraz 12 tzw. miejscowych zagrożeń – informuje Szozda.
Chodzi o wypompowanie wody z piwnic zalanych z powodu uszkodzenia instalacji wodociągowych. A także m.in. podnoszenie powalonego drzewa w Skierbieszowie czy doprowadzenie do porządku iskrzącej się lampy ulicznej w Grabowcu.
Data dodania:
28.12.2009 13:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze