Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strażacy z Zamościa mieli spokojne święta

To było spokojne i prawie zupełnie bezpieczne Boże Narodzenie – poinformował nas dziś Andrzej Szozda, rzecznik Straży Pożarnej w Zamościu.
W ciągu całych świąt, od 24 do 27 grudnia strażacy z Zamościa odnotowali w swoich statystykach tylko 14 zdarzeń. Jeździli do jednego pożaru, gdy przy ul. Wąskiej palił się budynek gospodarczy. – Był też jeden alarm fałszywy w dobrej wierze oraz 12 tzw. miejscowych zagrożeń – informuje Szozda. Chodzi o wypompowanie wody z piwnic zalanych z powodu uszkodzenia instalacji wodociągowych. A także m.in. podnoszenie powalonego drzewa w Skierbieszowie czy doprowadzenie do porządku iskrzącej się lampy ulicznej w Grabowcu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama