Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Zwierzyńcu stroją już instrumenty do WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zwierzyńcu przyjmuje zgłoszenia wykonawców do koncertu, który odbędzie się w ramach 18 finału imprezy.
Mogą to być zespoły muzyczne, grupy sportowe lub inni artyści. Zgłoszenia należy przekazywać do 5 stycznia. Szczegóły: tel. 84 687 32 75 lub 512 449 229. Udział w koncercie, który rozpocznie się 10 stycznia o godz. 16 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu już zapowiedziały na przykład zespoły działające przy Zwierzynieckim Ośrodku Kultury i Rekreacji i reprezentujące szkoły. Wcześniej 30 wolontariuszy będzie zbierać pieniądze do puszek w Zwierzyńcu, Sochach, Obroczy, Kosobudach i Topólczy. W organizację zbiórki zaangażowali się uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjum, Zespołu Szkół Drzewnych i Domu Dziecka Nr 1 w Zwierzyńcu a nawet przedszkolaki. Najmłodsi będą zbierać pieniądze pod opiekę wychowawczyń tylko podczas finałowego koncertu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama