Sylwestrowa zabawa pod gwiazdami w Krasnobrodzie
Na Placu Siekluckiego będą mogli witać Nowy Rok Mieszkańcy Krasnobrodu i odwiedzający miasteczko turyści. Będzie spora dawka muzyki, życzenia od burmistrza i pokaz sztucznych ogni.
- (ak)
- 28.12.2009 12:06
Zabawa na głównym krasnobrodzkim placu ruszy o godz. 22, gdy na scenie pojawi się zespół Hold Band. Mają grać szlagiery dla wielu pokoleń.
O północy do zgromadzonych wyjdzie burmistrz Janusz Oś i złoży wszystkim życzenia noworoczne. Później zaplanowano pokaz sztucznych ogni.
Organizatorzy mają nadzieję, że uczestnicy zabawy będą przestrzegać zasad bezpieczeństwa przy odpalaniu petard i sylwestrowe szaleństwo dla wszystkich zakończy się szczęśliwie.
Data dodania:
28.12.2009 12:06
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze