Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sylwestrowa zabawa pod gwiazdami w Krasnobrodzie

Na Placu Siekluckiego będą mogli witać Nowy Rok Mieszkańcy Krasnobrodu i odwiedzający miasteczko turyści. Będzie spora dawka muzyki, życzenia od burmistrza i pokaz sztucznych ogni.
Zabawa na głównym krasnobrodzkim placu ruszy o godz. 22, gdy na scenie pojawi się zespół Hold Band. Mają grać szlagiery dla wielu pokoleń. O północy do zgromadzonych wyjdzie burmistrz Janusz Oś i złoży wszystkim życzenia noworoczne. Później zaplanowano pokaz sztucznych ogni. Organizatorzy mają nadzieję, że uczestnicy zabawy będą przestrzegać zasad bezpieczeństwa przy odpalaniu petard i sylwestrowe szaleństwo dla wszystkich zakończy się szczęśliwie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama