Tarnogród: Złodziej wyniósł z baru gotówkę
Nie ma śladu ani po złodzieju, ani po gotówce, którą zgarnął z kasy baru przy ul. Rynek. Policja poszukuje złodzieja.
- (lew)
- 29.12.2009 10:08
Wyłamał zamki w drzwiach wejściowych, wszedł do baru, ale nie zamierzał się gościć.
Łupem złodzieja padła gotówka w kwocie 300 złotych, którą zgarnął z kasy. Po wszystkim spokojnie opuścił lokal.
Do kradzieży z włamaniem doszło w nocy przy ul. Rynek. Policja szuka sprawcy.
Data dodania:
29.12.2009 10:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze