Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tarnogród: Złodziej wyniósł z baru gotówkę

Nie ma śladu ani po złodzieju, ani po gotówce, którą zgarnął z kasy baru przy ul. Rynek. Policja poszukuje złodzieja.
Wyłamał zamki w drzwiach wejściowych, wszedł do baru, ale nie zamierzał się gościć. Łupem złodzieja padła gotówka w kwocie 300 złotych, którą zgarnął z kasy. Po wszystkim spokojnie opuścił lokal. Do kradzieży z włamaniem doszło w nocy przy ul. Rynek. Policja szuka sprawcy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama