Reklama
Strażacy z Zamościa rozgromili rywali pod siatką
Żadna drużyna nie zdołała odebrać punktów strażakom. Tym samym puchar burmistrza Zwierzyńca trafił do Zamościa. Turniej w piłce siatkowej zorganizował w poniedziałek KS Sokół Zwierzyniec.
- (lew)
- 29.12.2009 09:33
Wzięły w nim udział cztery drużyny, które grały systemem \"każdy z każdym”.
– Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, ale to nasza ekipa wygrała wszystkie spotkania – informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu.
Puchar z rąk burmistrza Zwierzyńca Jana Skiby odebrał kapitan drużyny mł. bryg. Andrzej Knap, który wcześniej walczył dzielnie pod siatką z Bartłomiejem Naklickim, Wojciechem Smykiem, Dariuszem Klimkiewiczem, Marcinem Adamowiczem, Arturem Sową i Tomaszem Pawelcem.
Data dodania:
29.12.2009 09:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze