Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strażacy z Zamościa rozgromili rywali pod siatką

Żadna drużyna nie zdołała odebrać punktów strażakom. Tym samym puchar burmistrza Zwierzyńca trafił do Zamościa. Turniej w piłce siatkowej zorganizował w poniedziałek KS Sokół Zwierzyniec.
Wzięły w nim udział cztery drużyny, które grały systemem \"każdy z każdym”. – Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, ale to nasza ekipa wygrała wszystkie spotkania – informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu. Puchar z rąk burmistrza Zwierzyńca Jana Skiby odebrał kapitan drużyny mł. bryg. Andrzej Knap, który wcześniej walczył dzielnie pod siatką z Bartłomiejem Naklickim, Wojciechem Smykiem, Dariuszem Klimkiewiczem, Marcinem Adamowiczem, Arturem Sową i Tomaszem Pawelcem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama