Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Wandal wyżywał się na cudzym golfie

Prawdopodobnie skakał po dachu samochodu i wyrwał tylną wycieraczkę. Teraz szuka go policja.
Mowa o sprawcy, który w nocy przy ul. Zamoyskiego wyżywał się na volkswagenie golfie. Poszkodowany 31-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego oszacował straty na 900 złotych. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat więzienia, ale wcześniej trzeba ustalić sprawcę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama