Tomaszów Lubelski: Wandal wyżywał się na cudzym golfie
Prawdopodobnie skakał po dachu samochodu i wyrwał tylną wycieraczkę. Teraz szuka go policja.
- (lew)
- 29.12.2009 10:04
Mowa o sprawcy, który w nocy przy ul. Zamoyskiego wyżywał się na volkswagenie golfie. Poszkodowany 31-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego oszacował straty na 900 złotych.
Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat więzienia, ale wcześniej trzeba ustalić sprawcę.
Data dodania:
29.12.2009 10:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze