Żdanówek: Opel się spalił. Policja szuka właściciela
Policja szuka właściciela opla omegi, który dzisiaj w nocy spłonął w przydrożnym rowie. Do zdarzenia doszło w Żdanówku pod Zamościem.
- (lew)
- 30.12.2009 10:42
Wszystko wskazuje na to, że kierowca z nieustalonych na razie przyczyn zjechał z drogi, a gdy w środku pojawił się ogień, porzucił auto na zamojskich tablicach rejestracyjnych i uciekł.
Samochód spłonął doszczętnie. Przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej.
Data dodania:
30.12.2009 10:42
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze