Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sylwester pod gwiazdami w Hrubieszowie i Krasnobrodzie

Mieszkańcy Hrubieszowa powitają Nowy Rok przed Hrubieszowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Z kolei w Krasnobrodzie plenerowa impreza odbędzie się na Placu Siekluckiego. W Zamościu żadnej imprezy nie będzie. Zaplanowano tylko pokaz sztucznych ogni o północy.
Przez kilka lat sylwestrowo-noworoczna zabawa odbywała się na placu przed Hrubieszowskim Domem Kultury. Tym razem – ze względu na remont tego obiektu – imprezę zaplanowano przy HOSiR na ul. Ciesielczuka. – Może przyjść każdy, kto ma ochotę razem z innymi mieszkańcami pożegnać stary i powitać nowy rok – zachęca Marek Watras, sekretarz miasta. Sylwester pod chmurką rozpocznie się o godz. 20. Kilka minut przed północą życzenia złoży uczestnikom zabawy burmistrz Zbigniew Dolecki, zaś o godz. 24 rozpocznie się pokaz sztucznych ogni. Zabawa potrwa do godz. 2. Impreza dla mieszkańców Krasnobrodu i odwiedzających miasto turystów ruszy o godz. 22, gdy na scenie pojawi się zespół Hold Band. Mają grać szlagiery dla wielu pokoleń. O północy do zgromadzonych wyjdzie burmistrz Janusz Oś i złoży wszystkim życzenia noworoczne. Później zaplanowano pokaz sztucznych ogni. Organizatorzy mają nadzieję, że uczestnicy zabawy będą przestrzegać zasad bezpieczeństwa przy odpalaniu petard i sylwestrowe szaleństwo dla wszystkich zakończy się szczęśliwie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama