Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szyby poleciały na sylwestra

Zapomniał kluczy, a może ktoś nie chciał wpuścić go do mieszkania? Policja szuka wandala, który w jednym z bloków przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Zamościu wybił cztery szyby w drzwiach wejściowych.
– Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Jana Zamoyskiego oszacowała straty na 1 tys. złotych – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat więzienia, ale wcześniej policja musi zatrzymać sprawcę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama