Szyby poleciały na sylwestra
Zapomniał kluczy, a może ktoś nie chciał wpuścić go do mieszkania? Policja szuka wandala, który w jednym z bloków przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Zamościu wybił cztery szyby w drzwiach wejściowych.
- (lew)
- 31.12.2009 12:22
– Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Jana Zamoyskiego oszacowała straty na 1 tys. złotych – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy.
Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat więzienia, ale wcześniej policja musi zatrzymać sprawcę.
Data dodania:
31.12.2009 12:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze