Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Po sylwestrze na izbie wytrzeźwień zabrakło miejsc

Zamościanie hucznie bawili się na sylwestrowych imprezach. Niektórzy przesadzili i musieli witać Nowy Rok w izbie wytrzeźwień.
Nie wszyscy mogli się jednak pomieścić. Po północy zaczęło brakować miejsc. – Mamy 14 łóżek, ale w związku z tym, że wśród dowiezionych 13 osób znalazła się kobieta, nie mogliśmy umieścić w zajmowanej przez nią sali żadnego mężczyzny – usłyszeliśmy w izbie. Pijana pani mogła więc spokojnie się wyspać, bo nikt jej nie przeszkadzał. Wizyta w zamojskiej izbie wytrzeźwień kosztuje 250 złotych. Policja zatrzymała ostatniej doby na drogach Lubelszczyzny 15 nietrzeźwych kierujących. Promilowym rekordzistą okazał się 55-letni rowerzysta z gminy Kąkolewnica Wschodnia, którego policjanci zatrzymali w miejscowości Turów (pow. radzyński). Miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Parczewscy policjanci zatrzymali 33-latka, który jadąc audi na ul. Polskiego Czerwonego Krzyża spowodował kolizję drogową z volvo i uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna miał 2 promile.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama