Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijana matka wiozła samochodem dzieci do domu

Ponad promil alkoholu miała w organizmie 32-letnia mieszkanka gminy Krasnobród. W tym stanie wiozła autem do domu troje swoich dzieci w wieku od trzech do 13 lat.
Policjanci renault talia zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej w Tomaszowie Lubelskim. Kiedy stwierdzili, że kobieta kierowała autem, będąc pod wpływem alkoholu na początek odebrali jej prawo jazdy. Do czasu, aż wytrzeźwieje, dzieci przekazali pod opiekę ich bliskim. Za jazdę po pijanemu nieodpowiedzialnej matce grozi kara więzienia do dwóch lat. Ponadto może stracić uprawnienia do kierowania samochodem nawet przez 10 najbliższych lat.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama