Rzeplin: Po sylwestrze spał u babci
Sukcesem zakończyły się poszukiwania 19-latka z Rzeplina w gminie Ulhówek, który zaginął po imprezie sylwestrowej. Młodzieniec odnalazł się u babci.
- (lew)
- 01.01.2010 17:24
Zaginięcie nastolatka zgłosiła w Nowy Rok rodzina. – Miał po zabawie sylwestrowej wrócić prosto do domu, ale do tej pory go nie ma – zaalarmowano policję.
Stróże prawa nie zbagatelizowali sygnału i rozpoczęli poszukiwania.
– Nastolatek odnalazł się u swojej babci – mówi Ireneusz Stromidło z tomaszowskiej policji.
Cały i zdrowy wrócił do domu.
Data dodania:
01.01.2010 17:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze