Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rzeplin: Po sylwestrze spał u babci

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 19-latka z Rzeplina w gminie Ulhówek, który zaginął po imprezie sylwestrowej. Młodzieniec odnalazł się u babci.
Zaginięcie nastolatka zgłosiła w Nowy Rok rodzina. – Miał po zabawie sylwestrowej wrócić prosto do domu, ale do tej pory go nie ma – zaalarmowano policję. Stróże prawa nie zbagatelizowali sygnału i rozpoczęli poszukiwania. – Nastolatek odnalazł się u swojej babci – mówi Ireneusz Stromidło z tomaszowskiej policji. Cały i zdrowy wrócił do domu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama