Hrubieszów: Uczniowie spotkali sie przy szachownicach
Młodzi szachiści UKS GIM-Dwójka z Tomaszowa Lubelskiego nie mieli sobie równych na Mikołajkowym Turnieju Szachowym dla dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.
- (lew)
- 04.01.2010 10:49
Zawody, w których udział wzięło 42 małych szachistów z Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa, Rachań, Leśniowic i Hrubieszowa, rozegrano w Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie.
Pierwsze miejsce wywalczył Maciej Żądło, drugi był Bartłomiej Kurzępa, a trzeci Marcin Molenda (wszyscy UKS GIM-Dwójka Tomaszów Lub.).
Najlepiej z gospodarzy wypadł Michał Baranowski (SP nr 2 Hrubieszów), który zajął szóste miejsce.
Data dodania:
04.01.2010 10:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze