Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Uczniowie spotkali sie przy szachownicach

Młodzi szachiści UKS GIM-Dwójka z Tomaszowa Lubelskiego nie mieli sobie równych na Mikołajkowym Turnieju Szachowym dla dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.
Zawody, w których udział wzięło 42 małych szachistów z Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa, Rachań, Leśniowic i Hrubieszowa, rozegrano w Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie. Pierwsze miejsce wywalczył Maciej Żądło, drugi był Bartłomiej Kurzępa, a trzeci Marcin Molenda (wszyscy UKS GIM-Dwójka Tomaszów Lub.). Najlepiej z gospodarzy wypadł Michał Baranowski (SP nr 2 Hrubieszów), który zajął szóste miejsce.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama