Reklama
51-latek z gminy Sułów kolejną ofiarą mrozów
Zwłoki mężczyzny ujawniono dzisiaj rano pod kościołem w Bodaczowie w powiecie zamojskim. Ofiarą okazał się 51-letni mieszkaniec gminy Sułów. Przyczyną zgonu było prawdopodobnie wychłodzenie organizmu.
- (lew)
- 05.01.2010 09:56
– Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
To już czwarta ofiara mrozów na Lubelszczyźnie od sylwestra.
W Nowy Rok przy ul. Wesołej w Lublinie znaleziono zwłoki 37-letniego bezdomnego. Wychłodzenie organizmu było też najprawdopodobniej przyczyną śmierci dwóch mieszkańców powiatu chełmskiego.
Na polu przy zalewie w Majdanie Zahorodyńskim ujawniono zwłoki 55-latka, a w miejscowości Puszcza znajomy odnalazł na skraju lasu 49-latka. Mężczyzna nie dawał znaków życia.
Data dodania:
05.01.2010 09:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze