Hrubieszów: Uczniowie SP nr 2 wystawili jasełka
Wigilijny wieczór – to tytuł inscenizacji bożonarodzeniowej przygotowanej przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie.
- (lew)
- 05.01.2010 09:08
Jasełka obejrzeli nie tylko koledzy, nauczyciele i rodzice, ale również zaproszeni goście, m.in. burmistrz Zbigniew Dolecki, przedstawiciele środowiska żołnierzy 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK oraz ks. Adam Mulawa.
– Inscenizacja opowiadała o narodzinach Dzieciątka, ale również o ponadczasowych wartościach oraz o tym, jak ich nie zagubić we współczesnym świecie – informuje Halina Kowalczuk, dyrektor SP 2 w Hrubieszowie.
Na zakończenie mali artyści złożyli wszystkim życzenia.
Data dodania:
05.01.2010 09:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze