Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Uczniowie SP nr 2 wystawili jasełka

Wigilijny wieczór – to tytuł inscenizacji bożonarodzeniowej przygotowanej przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie.
Jasełka obejrzeli nie tylko koledzy, nauczyciele i rodzice, ale również zaproszeni goście, m.in. burmistrz Zbigniew Dolecki, przedstawiciele środowiska żołnierzy 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK oraz ks. Adam Mulawa. – Inscenizacja opowiadała o narodzinach Dzieciątka, ale również o ponadczasowych wartościach oraz o tym, jak ich nie zagubić we współczesnym świecie – informuje Halina Kowalczuk, dyrektor SP 2 w Hrubieszowie. Na zakończenie mali artyści złożyli wszystkim życzenia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama