Reklama
Susiec: Nastolatkowie włamali się do ośrodka wypoczynkowego
Wiadomo, kto w święta włamał się do baru na terenie ośrodka wypoczynkowego \"Roztoczanka” w Suścu. Stoi za tym czterech młodych mieszkańców gminy Susiec w wieku 14, 15 i 16 lat.
- (lew)
- 05.01.2010 10:00
Kradzież z włamaniem wykryto w święta. Sprawcy otworzyli drzwi za pomocą dopasowanego klucza albo wytrycha, weszli do środka i zabrali alkohol warty 3 tys. złotych.
Na trop włamywaczy policja wpadła po Nowym Roku. Okazali się nimi 16- i 15-latek oraz dwaj 14-latkowie z gminy Susiec.
– Odzyskano beczkę po piwie z pompką oraz skradzioną przy okazji skrzynkę z narzędziami – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Młodzieńcy odpowiedzą za swój czyn przed sądem rodzinnym.
Data dodania:
05.01.2010 10:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze