Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Susiec: Nastolatkowie włamali się do ośrodka wypoczynkowego

Wiadomo, kto w święta włamał się do baru na terenie ośrodka wypoczynkowego \"Roztoczanka” w Suścu. Stoi za tym czterech młodych mieszkańców gminy Susiec w wieku 14, 15 i 16 lat.
Kradzież z włamaniem wykryto w święta. Sprawcy otworzyli drzwi za pomocą dopasowanego klucza albo wytrycha, weszli do środka i zabrali alkohol warty 3 tys. złotych. Na trop włamywaczy policja wpadła po Nowym Roku. Okazali się nimi 16- i 15-latek oraz dwaj 14-latkowie z gminy Susiec. – Odzyskano beczkę po piwie z pompką oraz skradzioną przy okazji skrzynkę z narzędziami – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Młodzieńcy odpowiedzą za swój czyn przed sądem rodzinnym.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama