160 km/godz po śliskiej drodze (wideo)
O ponad 90 km/godz. przekroczył prędkość na krajowej \"17” kierowca renaulta. Policjanci ze \"sreberka\" zatrzymali go we wtorek w Potokach w gminie Lubycza Królewska.
- (lew)
- 06.01.2010 10:21
Data dodania:
06.01.2010 10:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze