Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tyszowce: Zagrają w siatkę dla orkiestry

Noworoczny Turniej Siatkówki odbędzie się w niedzielę w Tyszowcach. Zawody, które rozpoczną się o godz. 10.30 w hali sportowej tyszowieckiego gimnazjum, odbędą się w ramach 18 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Cena biletów nie jest określona. Każdy, kto zechce oglądać zawody może przekazać dowolną kwotę na rzecz orkiestry. Każdy z zespołów musi składać się co najmniej z 6 zawodników. W dotychczasowych turniejach zwykle startowały drużyny męskie, ale organizatorzy mają nadzieję, że zainteresują swoją ofertą także panie. Kobiety nie muszą organizować własnych drużyn, mogą grać w zespołach mieszanych. Na razie wiadomo, że swoją reprezentację wystawi m.in. Gimnazjum w Tyszowcach. Wystąpią w niej zarówno nauczyciele jak i uczniowie tej szkoły. Kolejne zespoły będą reprezentować na przykład: Urząd Miasta, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych oraz sołectwa Przewale i Czartowczyk. Zgłoszenia drużyn są przyjmowane telefoniczne pod numerem 84 661 93 43 w sekretariacie gimnazjum najpóźniej do godz. 14 w piątek.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama