Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Można dorobić przy zbiorze truskawek w Hiszpanii

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu prowadzi będzie nabór pań do pracy przy zbiorze truskawek w hiszpańskiej prowincji Huelva.
Oferta skierowana jest do kobiet w wieku 21–45 lat o dobrym stanie zdrowia; mile widziane jest prawo jazdy. Pracodawca przewiduje 39-godzinny tydzień pracy (6,5 godz. dziennie) i jeden dzień wolny. Zarobić można 37 euro dziennie Koszty zakwaterowania opłaca pracodawca, ale o wyżywienie trzeba zatroszczyć się we własnym zakresie. Panie będą też musiały pokryć koszty dojazdu z Polski do Hiszpanii (115 euro). Koszty powrotu ponosi pracodawca, ale pod warunkiem, że pracownicy dotrzymają terminu umowy (okres kontraktu to min. 3 miesiące). Chętni do pracy muszą wziąć pod uwagę jeszcze samodzielne opłacenie ubezpieczenia (80,49 euro miesięcznie). Pracodawca przygotował 600 miejsc. Termin rozpoczęcia pracy – na przełomie stycznia i lutego. Rekrutacja potrwa do końca tygodnia w siedzibie CEiPM OHP przy ul. Bazyliańskiej 3 w Zamościu. Szczegóły – tel. 84 638 57 85; 639 00 62.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama