Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Będzie się działo przy stołach w Hrubieszowie w ramach WOŚP

Gdzie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się największa w kraju impreza sportowa? Wszystko skazuje na to, że w Hrubieszowie.
Będzie to otwarty turniej tenisa stołowego pod hasłem \"Gramy dla Jerzego”. W zeszłym roku w zawodach wzięło udział prawie 390 zawodników, którzy na 18 stołach rozegrali ponad 410 meczów. – W tym roku rekord może zostać pobity – zapowiada Maciej Łyko z portalu Lubiehrubie.pl. Chętni już mogą się zapisywać, wysyłając zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres: krawczukz@o2.pl. W imprezie mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, zawodnicy z licencjami, osoby niepełnosprawne oraz seniorzy i weterani. Zawody będą rozegrane w sobotę i niedzielę w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ciesielczuka, ale już w środę rozpocznie się Festiwal Tenisa Stołowego. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią gimnazjaliści, potem ich starsi koledzy nie tylko z Hrubieszowa, ale też z powiatu hrubieszowskiego i województwa lubelskiego. Szczegółowe informacje, dotyczące zarówno festiwalu jak i turnieju w ramach WOŚP można uzyskać u organizatora Zbigniewa Krawczuka, tel. 695 731 658. Regulamin jest też dostępny na stronie internetowej: www.lubiehrubie.pl.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama