Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierowca BMW, który jeździł pijany z narkotykami trafił do aresztu

Sąd Rejonowy w Zamościu postanowił aresztować tymczasowo na trzy miesiące 21-letniego Krzysztofa P. pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków, a także kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości mimo zakazu sądowego. Grozi mu do 8 lat więzienia.
Przypomnijmy. Mężczyzna wpadł przy ul. Świętego Piątka w Zamościu. Podczas próby ucieczki kierowca BMW odrzucił foliową reklamówkę, w której były narkotyki. W sumie mundurowi znaleźli ponad 270 gram marihuany. Krzysztof P. miał w organizmie blisko promil alkoholu, a ponadto posiadał aktualny zakaz kierowania pojazdami. W trakcie przeszukania samochodu ujawniono dodatkowo ponad 160 gram marihuany, blisko 10 gram amfetaminy, 26 pustych woreczków foliowych z zapięciem strunowym oraz wagę elektroniczną.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama