Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Ktoś wygrał ponad 6 mln w LOTTO

Szczęśliwiec zrobił sobie wspaniały prezent na nowy rok. W kolekturze przy ul. Włosiankarskiej skreślił 6 numerków i wygrał wielkie pieniądze.
Jak nam się udało ustalić, wygrana padła metodą \"chybił trafił”. I trafił! Do mieszkańca powiatu biłgorajskiego uśmiechnęło się szczęście. Wygrał w \"Lotto” ponad 6,5 mln zł! Szczęśliwe losowanie odbyło się 31 grudnia. – Ta osoba zagrała w kolekturze przy ul. Włosiankarskiej w Biłgoraju – informuje Jarosław Tomaszewski, pracownik Totalizatora Sportowego w Warszawie. – Wygrana została odebrana.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama