Biłgoraj: Ktoś wygrał ponad 6 mln w LOTTO
Szczęśliwiec zrobił sobie wspaniały prezent na nowy rok. W kolekturze przy ul. Włosiankarskiej skreślił 6 numerków i wygrał wielkie pieniądze.
- (bn)
- 08.01.2010 15:19
Jak nam się udało ustalić, wygrana padła metodą \"chybił trafił”. I trafił! Do mieszkańca powiatu biłgorajskiego uśmiechnęło się szczęście.
Wygrał w \"Lotto” ponad 6,5 mln zł! Szczęśliwe losowanie odbyło się 31 grudnia.
– Ta osoba zagrała w kolekturze przy ul. Włosiankarskiej w Biłgoraju – informuje Jarosław Tomaszewski, pracownik Totalizatora Sportowego w Warszawie. – Wygrana została odebrana.
Data dodania:
08.01.2010 15:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze